دیانا رحیمی کیست؟ عکس ها و لیست دوست پسر های دیانا

اسپامتو بزرگترین منبع سایت شرط بندی منتشر میکند

به این مطلب امتیاز دهید

دیانا رحیمی متولد 23 آذر، تک فرزند و محصل رشته انسانی مقطع دبیرستان با قد 168، وزن 62 کیلوگرم و با رنگ چشم قهوه ای روشن یا همان عسلی یکی از تیک تاکرهای ایرانی می باشد. او طرفدارسرسخت تیم استقلال است و همراه با پدر و مادرش در تهران زندگی می کند. در ادامه قصد داریم شما را با بیوگرافی دیانا رحیمی آشنا کنیم.

دیانا رحیمی کیست؟

دیانا رحیمی کیست؟

دیانا چهره معروف در فضای مجازی دارای صفحه اینستاگرامی با 2.3 میلیون دنبال کننده می باشد که عامل اصلی محبوبیت و شهرت او همکاری اش با اکیپ های رضا لئو، امیر روز، محمد روشنفکر، نیکا فلاحی و ارسلان کاشی در ساخت ویدیوهای کمدی، عاشقانه و چالشی در فضای مجازی می باشد. او متولد سال 1381 است و عاشق استایل لانگ با ترکیب رنگ بنفش و آبی است. او پس از تمام شدن مقطع دبیرستانش وارد دنیای جدید اینستاگرام شد که به گفته خودش برعکس انتظارش با استقبال نسبتا خوبی روبرو شد، سپس فعالیت خود را به طور جدی آغاز کرد.

غذای مورد علاقه دیانا چه می باشد؟

او غذا مورد علاقه ایرانی اش را فسجنون و غذا مورد علاقه فست فودی خود را قارچ برگر معرفی کرده است. شما دوستان و همراهان عزیز می توانید از بیوگرافی دیانا رحیمی شاخ اینستا، با سرچ کردن نام او در گوگل مطلع شوید.

عکس های جدید دیانا رحیمی را از کجا ببینیم؟

شما دوستان عزیزمی توانید عکس های قبل از عمل زیبایی دیانا و عکس های جدید دینا رحیمی چهره محبوب و پرطرفدار اینستاگرام و یوتیوب را با دنبال کردن او در فضای مجازی مشاهده کنید و همچنین از اخبار واقدامات بروز این هنرمند مجازی دهه هشتاد با اطلاع شوید.

قد و وزن دیانا چقدر است؟

قد دیانا صد و شصت و هشت سانتی متر و وزن او 62 کیلوگرم می باشد.

آدرس پیج اینستاگرام دیانا رحیمی چیست؟

این دختر شیرازی، ساکن پایتخت توانسته است با فعالیت چشم گیری در فضای اینستاگرام و همین طور همکاری با اکیپ های معروف در زمینه فعالیت اش طرفداران و دنبال کنندهای زیادی برای خود و دوستانش جذب کند. به تازگی در اینستا صفحه های فیک زیادی به چشم می خورد اما شما دوستان عزیز می توانید با دنبال کردن صفحه اینستاگرام اصلی دیانا به آدرس diyana .rh2 ازاقدامات روزمره او باخبر و از ویدیو های او لذت ببرید.

کلاب هاوس دیانا فعال است؟

او اکثرا وقت آزادش را در گروه برنامه کلاب هاوس خود با اسم کلاب هاوس دیانا رحیمی می گذراند و به گفته خودش از برنامه زندگی اش بسیار خشنود است و وابستگی زیاد به دوستان و خوانواده اش دارد.

حاشیه های دیانا رحیمی

حاشیه های نسبتا زیاد دیانا از دلایل معروفیت او به حساب می آید که خبر رابطه اش با ارسلان کاشی یکی از این حواشی به شمار می رود اما دیانا در مصاحبه خود این خبر را چندین بار تکذیب کرده است. دیانا به علاوه بر ساخت ویدیو کلیپ در اینستاگرام فعالیت چشمگیری در چنل یوتیوب خود دارد. او علاقه شدیدی به جغد و پروانه دارد. حواشی زیادی در رابطه با ترک تحصیل کردن دیانا پس از گذراندن دوره دبیرستانش پخش شده است اما خودش در لایو این موضوع را به صورت زنده تکذیب کرده و در ادامه توضیح داده که پس از اتمام دوره دبیرستان و دریافت دیپلم از رشته انسانی به دانشگاه رفته است و هم اکنون دانشجو رشته روان شناسی می باشد ولی به فکر تغییر رشته می باشد ولی به طور کلی از رشته تحصیلی خود راضی نمی باشد. او به تازگی خبری درباره علاقه اش به بازیگری یا حتی مدلینگ منتشر کرده است.

دیانا رحیمی در ایران زندگی می کند؟

دیانا رحیمی در ایران زندگی می کند؟

دیانا متولد شهر زیبای شیراز می باشد و به همراه پدر و مادرش در شهر تهران زندگی می کند. او در یکی از مصاحبه هایش به سوالی در غالب کشور مورد علاقه اش برای زندگی کجاست را اینگونه پاسخ داد: من شاید در گذشته گرایش زیادی نسبت به زندگی درکشورهای خارجی اعم ازترکیه و لندن را داشتم ولی هم اکنون تنها مکانی را که برای گذراندن زندگی و روزمره خود می پسندم ایران می باشد. او گذراندن اوقات اش را درکنار خوانواده به هرجایی ترجیح می دهد و گفته است هرجایی از این دنیای بزرگ برای هرچند مدت بروم حتما خانواده و دوستانم را با خودم می برم چون بدون آن ها زندگی برایم بی معنی و غیر قابل تحمل می شود.

شغل دیانا رحیمی چیست؟

دیانا در خانواده ای با وضعیت مالی نسبتا خوب به دنیا آمده است واز نظر مالی و احساسی در دوران زندگی خود هیچ وقت کمبودی حس نکرده است. پدر و مادر او از مشوق های اصلی در زمینه فعالیت اش در فضای مجازی و اینستاگرام از ابتدای کار تا اکنون بوده اند. شغل دیانا ساخت کلیپ هایی درغالب طنز و عاشقانه در اینستاگرام و یوتیوب است که او از همین طریق توانسته با قبول کردن تبلیغات در اینستاگرام و فعالیت مداومش در چنل یوتیوب خود درآمد بسیار زیادی کسب کند و با این سن کم دختر موفقی باشد.

دوست پسر دیانا رحیمی کیست؟

دیانا به خاطر داشتن چهره ای جذاب و مهربان معروفیت نسبتا زیادی در بین کاربران مجازی دارد واین معروفیت مجازی برای او حواشی زیادی از جمله خبر رابطه عاشقانه او با عنوان دیانا و رلش ارسلان کاشی را به همراه داشته است. به گفته خیلی از طرفداران و کاربران برنامه های مجازی او رابطه خود با هم گروهی خود ارسلان کاشی را از همه به جز افراد نزدیک اش پنهان کرده است و آن ها به هیچ عنوان فقط دوست و همکار نیستند بلکه با یکدیگررابطه عاشقانه و صمیمی دارند. در همین اواخر عکس هایی از دیانا و ارسلان پخش شده که به این حواشی دامن زده است و طرفدارانشان را از قبل مطمئن تر کردند.

آیا دیانا رحیمی از ایران رفت؟

به تازگی اخباری درباره قهر دیانا رحیمی و ارسلان کاشی در فضای مجازی منتشر شده اس. در ادامه این جنجال به ظاهرعاشقی این دو هم گروهی و دوست صمیمی حاشیه های زیادی برای آن ها از قبیل ترک کردن ایران توسط ارسلان کاشی به دلیل قهر او با دیانا به مقصد ترکیه برای زندگی و کار به طور همیشگی به همراه داشته است ولی هیچکدام از آن ها این خبر را تکذیب نکرده اند و در ادامه با رفتن دیانا به ترکیه این قهر پایان داده شده است و آن ها در ترکیه مشغول ساخت کلیپ های جدیدشان شدند. او دوران خوبی را در ترکیه به همراه دوستان خود داشته است و در ادامه توضیح داد ترکیه را برای زندگی نمی پسندم و هرچه زودتر به ایران بازمی گردم.

دیانا رحیمی قبل از عمل

دیانا رحیمی قبل از عمل

به گفته دنبال کننده های دیانا او موفقیت، معروفیت و درآمد خود را مدیون عمل جراحی بینی و عمل های زیبایی دیگر و لنزهای رنگی می باشد. در ادامه یکی از منتقدان او عکس هایی از او با عنوان های عکس دیانا قبل ازعمل جراحی زیبایی بدون فیلتر، عکس دیانا رحیمی بدون آرایش و فیلتر و در آخر عکس خصوصی پدر دیانا همراه با مادرش را منتشر کرده است. او در پاسخ این خبر در لایواینستاگرام خود توضیح داد به جز عمل زیبایی بینی هیچ جراحی زیبایی دیگری انجام نداده ولی قصد دارد دندان های خود را لمینیت کند ولی دوستان و خوانواده اش موافقت چندانی با تصمیم او ندارند.

دیانا رحیمی در ترکیه

در این اواخر طرفداران دیانا و کاربران مجازی با پخش شدن خبری شوکه کننده در فضای مجازی درباره تعقیب او به وسیله مردی نا شناس در کشور ترکیه و کشته شدن او توسط همان مرد مواجه شدند. همچنین در ادامه پخش این خبرناگوار و ناراحت کننده کاربران برای مدتی اندکی از او بی خبر ماندند که سرانجام خوشبختانه این نگرانی ها پایان یافت و خودش این خبر را کذب خواند.

چالش دیانا رحیمی

امروزه در فضای مجازی ابداع و انجام چالش های اینستاگرامی و دابسمش از تفریحات پرطرفدار و درآمد زا برای کاربران به حساب می آید. از جمله افرادی که درآمد نسبتا زیادی از این طریق دارد می توانیم دیانا را نام ببریم. او علاوه بر ابداع و ساخت چالش های جذاب اینستاگرامی از طریق تبلیغات درآمد خوبی دارد و به گفته طرفدارانش او یکی از بهترین افراد گروه اش می باشد که در اینستا بازدید و نظرهای مثبت زیادی دارد.

سوالات متداول

 1. دیانا رحیمی ازدواج کرده است؟

  چهره معروف مجازی دیانا رحیمی تا کنون ازدواج نکرده است و به گفته خودش قصد دارد تا سنی که توانایی کامل اداره کردن یک رابطه عالی داشته باشد برسد برای ازدواج و تشکیل خوانواده صبر می کند و مجرد می ماند.

 2. چرا دیانا رحیمی برای ادامه زندگی در ترکیه نماند؟

  او دارای شخصیتی کاملا احساساتی و وابسته می باشد و به گفته خودش دوری از خوانواده و دوستانش برای او سخت و حتی غیر ممکن تلقی می شود و اگر حتی یک روز به هر دلیلی تصمیم به مهاجرت به هرجای دنیا را بگیرد حتما خانواده اش با خودش می برد.

 3. آیا دیانا رحیمی ترک تحصیل کرده است؟

  دیانا در صفحه اینستاگرام خود اینگونه به این سوال پاسخ داد: من ترک تحصیل نکرده ام بلکه بعد از گذراندن دوره دبیرستان در رشته انسانی به دانشگاه رفتم و هم اکنون دانشجوی رشته روانشناسی می باشم ولی به تازگی به رشته جذاب بازیگری و سینما علاقه شدیدی پیدا کردم و حتما در مورد تغییر رشته ام فکر خواهم کرد.

 4. درآمد دیانا رحیمی از چه طریقی است؟

  درآمد دیانا و همکاران او در زمینه فعالیت اش بیشتر از طریق تبلیغات در اینستاگرام و گرفتن اسپانسربرای ویدیوها و چالش های تیک تاکی و اینستاگرامی می باشد و همین طور او با فعالیت موفق خود در اکانت یوتیوب و با گرفتن بازدید زیاد ویدیوهایش توانسته است درآمد خوبی داشته باشد.

منبع: spamato.net

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *