عکس های آیلار دیانتی مدل نروژی سر میز پوکر

اسپامتو بزرگترین منبع سایت شرط بندی منتشر میکند

به این مطلب امتیاز دهید

در این مقاله می خواهیم شما را با آیلار دیانتی آشنا کنیم و در رابطه با فعالیت های او با شما صحبت کنیم و بیوگرافی مختصری از او به شما بدهیم اگر مایل هستید تا او را بیشتر بشناسید با ما تا پایان این مقاله همراه شوید.

آیلار دیانتی کیست؟

آیلار دیانتی کیست؟

بیوگرافی آیلار دیانتی این گونه است که او در سال ۱۹۸۴ در دوازدهم فوریه در ایران به دنیا آمده است و با نام هنری دیانا شناخته می شود. این مدل ایرانی نام اصلی اش آیلار دیانتی لی می باشد و به زبان نروژی کاملا مسلط است و به زبان‌های انگلیسی و فارسی نیز صحبت می‌کند. او مدل و خواننده نیز می‌باشد و در موزیک ویدیوها نیز حضور پررنگ او همیشه دیده می شود. وی در شهر تهران به دنیا آمده است و خانواده او نژادشان آذری می‌باشد و در سه سالگی به نروژ فرستاده شد. اما پس از چندین سال به ایالات متحده رفت و در آمریکا مدتی در فیلم های پورن استار بازی می کرد و جذب مواد مخدر شده بود.

عکس های آیلار دیانتی را در کجا ببینیم؟

در ادامه می خواهیم به شما بگوییم که چگونه می توانید عکس های این مدل را مشاهده کنید. به علت شهرت و معروفیت بازیگران و افراد معروف معمولاً خیلی از سایت ها و رسانه های اجتماعی از این افراد عکس ها و فیلم های زیادی منتشر می کند. اگر شما مخاطبین از علاقه‌مندان و هواداران این بازیگر جوان و با استعداد هستید می توانید به راحتی عکس های او را در سایت های مختلف ببینید.

خیلی از سایت ها و رسانه های اجتماعی عکس ها و فیلم های زیادی از هنرمندان و بازیگران معروف منتشر می کنند شما عزیزان می توانید با سرچ نام این افراد در گوگل عکس های زیادی را در سایت های مختلف که مطالب و مقاله های بسیار زیادی راجع به این هنرمند معروف نوشته شده است را مشاهده کنید.

پیج اینستاگرام آیلار دیانتی چیست؟

اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی می باشد که اکثر سلبریتی ها و هنرمندان سعی دارند در این شبکه اجتماعی فعالیت داشته باشند و از طریق این شبکه اجتماعی به معروفیتشان بیفزایند. اما آیلار دیانتی اینستایش فعال نمی باشد و هیچ تمایلی ندارد که در این شبکه اجتماعی فعالیت کند. البته فن‌ پیج های زیادی برای او ساخته اند که در اینستاگرام این فن پیج ها توانسته اند تعداد فالووران بالایی را به دست بیاورند اما او هیچ پیج رسمی در این شبکه اجتماعی ندارد و یکی از بازیگرانی می باشد که از شبکه های اجتماعی خودش را دور نگه می دارد.

یوتیوب آیلار دیانتی فعال است؟

یوتیوب آیلار دیانتی فعال است؟

یوتیوب یکی از شبکه‌ هایی می باشد که اکثر سلبریتی ها و هنرمندان از آن استفاده می‌ کنند و سعی دارند که با فعالیت در آن به کسب درآمد بالا برسند و به آن مشهوریتی که همیشه دلشان خواسته است دست یابند. اما این بازیگر و مدل ایرانی یکی از کسانی می باشد که در یوتیوب فعالیت ندارد و کمتر به این شبکه اجتماعی سر می‌ زند و بیشتر در حال نقش آفرینی در فیلم های پورن می باشد تا زمانی را برای شبکه های اجتماعی بگذارد. در رابطه با سوال هایی که در مورد شبکه های اجتماعی از او سوال می شود او همیشه خودش را همیشه از فضای مجازی دور نگه می‌ دارد و کمتر در شبکه های مجازی فعالیت می‌کند و یوتیوب را راهی برای کسب درآمد نمی‌ داند و فقط روی فیلم هایش زمانش را می گذارد.

حاشیه های آیلار دیانتی بیشتر در رابطه با چه موضوعاتی است؟

در ادامه مقاله می‌ خواهیم در رابطه با حاشیه‌ های این مدل با شما صحبت کنیم و بگوییم که پشت سر او چه صحبت هایی شده است و او چه جنجال هایی به پا کرده است پس همراه ما باشید تا با جزئیات بیشتری از حواشی او آشنا شوید. اولین حاشیه ای که در رابطه با او شنیده می شد این بود که او مایل بود در فیلم های پورن استار بازی کند و از طریق این فیلم‌ها به شهرت برسد که این موضوع باعث شد او به شهرت زیادی برسد.

از دیگر حاشیه هایی که در رابطه با او به وجود آمده بود این بود که او زمانی مواد مخدر مصرف می‌ کرد و پس از اینکه به ایالات متحده آمریکا رفت این اتفاق برای او افتاد. از دیگر حاشیه های او می توانیم به شرکت در مسابقات دختر شایسته نروژ اشاره کنیم که او را برای صلاحیت در این مسابقه نپذیرفتند و او را رد کردند.

مصاحبه با آیلار دیانتی

در رابطه با مصاحبه با این شخص می‌ توانیم بگوییم که کمتر با او مصاحبه انجام داده‌اند و او بیشتر در فیلم ها دیده شده است و کسانی که از او مصاحبه هایی را انجام داده‌اند اشخاصی هستند پشت صحنه فیلم های پورن استار می باشند که در رابطه با فعالیت و حرفه ای او سوال های بسیار زیادی شده است و به تمامی سوالات نیز پاسخ داده است.

گرایش جنسی این مدل چیست؟

در ادامه می خواهیم شما را با گرایش جنسی این مدل آشنا کنیم و بگوییم که او از نظر گرایش جنسی چگونه است. در واقع این مدل در فیلم های پورن بازی می‌کند و با بازی کردن در این فیلم ها در کنار بسیاری از مردها و زن ها قرار می گیرد و گویا گرایش او هم به مردان می باشد و هم زنان.

لقب این مدل چیست؟

لقب این مدل چیست؟

در رابطه با لقب این مدل می توانیم به شما بگوییم که همه او را با نام هنری دیانا مدل نروژی می‌شناسند و نام واقعی او آیلار دیانتی لی می باشد که آیلار به معنای شراره می باشد و او این لقب را برای خودش انتخاب کرده است. از دیگر نام ها و لقب های او می توانیم به پرنسس دیانا نیز اشاره کنیم که برخی از مردم او را با این نام می شناسند. یک لقب دیگر به نام دیانا لی نیز دارد که برخی از مردم نیز او را با این نام هنری می‌شناسند.

آخرین سفر آیلار دیانتی به ایران چه زمانی بود؟

در رابطه با آخرین سفر او به ایران می توانیم بگوییم که در سن سه سالگی به نروژ فرستاده شد و پس از گذشت چندین سال برای آن که بتواند پدرش را ببیند باید به ایران می‌آمد و بازگشت او به ایران در سن ۱۶ سالگی اش بود و پدرش او را مجبور کرد که دو سال در ایران بماند. یعنی او تا سن ۱۸ سالگی در ایران ماند و پس از اینکه سن قانونی اش را طی کرد تصمیم گرفت که پیش مادرش به ایالات متحده آمریکا برود و آخرین سفر او به ایران در سن ۱۶ تا ۱۸ سالگی بود که پس از آن دیگر به ایران بازنگشت.

دوست پسر آیلار دیانتی کیست؟

در رابطه با دوست پسر این مدل می توانیم بگوییم که او یکی از کسانی می باشد که در اینستاگرام هیچ گونه فعالیتی ندارد و از آنجایی که در بازی کردن در فیلم ها به معروفیت رسیده است مایل نیست که دیگر در اینستاگرام فعالیت داشته باشد تا به معروفیت برسد. وی یکی از کسانی است که در رابطه با دوست پسرش هیچگونه صحبتی نکرده است و تاکنون نامی از او نبرده است و کسی نمی داند که آیا او در حال حاضر دوست پسر دارد یا خیر البته ممکن است که او روابطش را پنهان نگه دارد تا کمتر حواشی در رابطه با او شنیده شود.

این مدل در کدام کشور زندگی می کند؟

این مدل ایرانی زمانی در ایران زندگی می کرد و پس از مدتی بنا به شرایطی که برایش پیش آمده بود باید به نروژ می رفت و پس از نروژ نیز تصمیم گرفت که پیش مادرش به ایالات متحده آمریکا برود. او در حال حاضر در آمریکا زندگی می‌کند و فعالیت‌هایش را در این کشور انجام می‌دهد و چندین سال است که آمریکا را بهترین کشور در حال حاضر می‌داند.

آیا آیلار دیانتی فیلم پورن بازی کرده است؟

آیا آیلار دیانتی فیلم پورن بازی کرده است؟

زمانی که این مدل در ایران بود هیچ گاه به بازی کردن در فیلم‌ها فکر نمی کرد اما پس از اینکه شرایط زندگی اش تغییر کرد و به خارج از کشور رفت نظرش در رابطه با فیلم های پورن استار عوض شد و مایل شد که خودش در این فیلم ها بازی کند. او کسی می باشد که پس از اینکه پیش مادرش به ایالات متحده آمریکا رفت در فیلم های پورن استار آغاز به بازی کردن کرد و از آنجا بود که نقش آفرینی هایش را در این فیلم ها شروع کرد.

چرا این مدل در مراسم دختر شایسته نروژ رد شد؟

یکی از مراسم‌هایی که اکثر دخترهای زیبا و مدلینگ های معروف در آن شرکت می‌کنند مسابقات دختر شایسته نروژ می باشد و از آنجایی که او در نروژ زندگی می‌کرد و زیبایی زیادی داشت و تمام مواردی که برای ایده آل بودن یک دخترشایسته می باشد را داشت تصمیم گرفت که در این مسابقه شرکت کند. اما پس از اینکه او در این مسابقات شرکت کرد حاشیه هایی در رابطه با او شنیده شد.

او در سال ۲۰۱۴ تصمیم گرفت که در مسابقات دختر شایسته نروژ شرکت کند اما پس از اینکه این مسابقات برگزار شد، برگزار کنندگان مسابقه متوجه شدند که او در فیلم های پورن استاری نقش آفرینی داشته است و از آنجایی که در این فیلم ها ظاهر شده است دیگر صلاحیتی برای شرکت در مسابقه او ندیدند و او را رد صلاحیت کردند و او نتوانست در این مسابقات شرکت کند.

آهنگ آیلار دیانتی چه بود؟

او یکی از کسانی می باشد که در عرصه موسیقی نیز فعالیت دارد و علاقه زیادی به خوانندگی دارد. این مدل معروف در موزیک ویدیوهای هر صبح و من به خودم قول دادم و… نقش آفرینی کرده است و عرصه موسیقی را با بازخوانی آهنگ پسرها(عشق دوران تابستان) در سال ۲۰۰۶ آغاز کرد و یک آهنگ به نام دست ها بالا نیز با خواننده ایرانی یعنی آرش دارد.

درامد آیلار از کجاست؟

امروزه اکثر کسانی که به معروفیت می‌رسند از راه‌های مختلفی کسب درآمد می‌کنند و این درآمد آنها باعث شده است که آنها نیز بیشتر معروف شوند. یکی از راه‌هایی که آیلار از طریق آن کسب درآمد می‌کند مدلینگی می باشد و او در رابطه با مدلینگی همکاری های زیادی داشته است. از دیگر راه های کسب درآمد او بازی در فیلم‌های پورن استار می باشد که درآمد عمده‌ او از طریق این فیلم‌ها است. از دیگر راه های درامد او می‌توانیم به خوانندگی اشاره کنیم که او از طریق خوانندگی نیز کسب درآمد می‌کند.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. آیلار دیانتی و رابی ویلیامز باهم رابطه دارند؟

  مدتی شنیده می شد که او با رابی رابطه دارد.

 2. بیوگرافی آیلار دیانتی ویکی پدیا در این سایت موجود می باشد؟

  شما می توانید بیوگرافی کاملی از او را در سایت ویکی پدیا مطالعه کنید.

 3. این مدل ایرانی در حال حاضر ساکن کدام کشور است؟

  او در سن 18 سالگی به آمریکا رفت و چندین سال است که در ایالات متحده آمریکا زندگی می‌کند.

 4. آیلار از چه طریقی کسب درآمد می‌کند؟

  او از طریق مدلینگی و بازی در فیلم های پورن کسب درآمد می‌کند.

منبع: spamato.net

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *