کوروش وانتونز کجایی است؟ | بیوگرافی کوروش نجفی رپر

اسپامتو بزرگترین منبع سایت شرط بندی منتشر میکند

به این مطلب امتیاز دهید

کوروش وانتونز یکی از بهترین خوانندگان سبک رپ در بین سلبریتی های ساکن ترکیه می باشد. در این مقاله تصمیم داریم کوروش وانتونز را برایتان معرفی نمایم و از این خواننده اطلاعات زیادی را در اختیارتان قرار دهیم. پس در ادامه با ما همراه باشید تا شما نیز با این خواننده بسیار محبوب و مشهور آشنا شوید.

بیوگرافی کوروش وانتونز

بیوگرافی کوروش وانتونز

اگر می خواهید بدانید که کوروش وانتونز کیست؟ بهتر است که در ویکی پدیا نام این خواننده را جستجو کنید تا اطلاعات ارزشمندی را به دست بیاورید. با توجه به اینکه امروز به جای گروه زدبازی گروه وانتونز بسیار معروف شده است، خوانندگانی که در این گروه فعالیت می‌ کنند، بسیار محبوب واقع شده اند. پس پیشنهاد می کنیم که شما نام این خواننده را در ویکی‌ پدیا جستجو کنید تا درباره زندگی شخصی و هنری او بیشتر از گذشته اطلاعات مفیدی کسب کنید. کوروش در یک گروه چهار نفره فعالیت می‌ کند که رها و سامی لو و آرتا و کوروش در این گروه فعالیت می‌ کنند. آن ها از سال ۹۱ به صورت حرفه‌ ای و رسمی فعالیت خود را آغاز کرد. آن ها در ابتدا در تهران فعالیت می‌ کردند و بعد از آن که مدتی از فعالیت آن ها گذشت به ترکیه مهاجرت کردند. آن ها هم اکنون در حال گسترش فعالیت و پیشرفتشان می باشند و آینده ای درخشان در انتظار آن ها خواهد بود.

عکس کوروش وانتونز را در کجا ببینیم؟

اگر تصمیم دارید که با کوروش وانتونز بیشتر از گذشته اشنا شوید و عکس های او را مشاهده نمایید، پیشنهاد می کنیم که او را در اینستاگرام دنبال نمایید. همچنین می توانید نام او را در گوگل جستجو کنید و عکس های این خواننده را بیشتر از قبل مشاهده کنید و با او آشنا شوید.

اینستاگرام کوروش وانتونز چند فالوور دارد؟

کوروش وانتونز در اینستاگرام بیش از یک میلیون فالوور دارند و این خواننده توانسته طرفداران خود را در اینستاگرام با خود همراه نماید. پس شما نیز اگر از طرفداران این خواننده می باشید در اینستاگرام او را دنبال کنید تا با او بیشتر آشنا شوید.

یوتیوب Koorosh وانتونز

کوروش برای کسب درآمد بیشتر سعی می‌ کند که در یوتیوب آهنگ ها و کلیپ هایی را تولید کند و این گونه بازخورد های زیادی در یوتیوب دریافت نماید. به همین خاطر است که در یوتیوب افراد زیادی او را سابسکرایب می‌ کنند و از او حمایت می‌ کنند.

دوست دختر کوروش وانتونز کیست؟

دوست دختر کوروش وانتونز کیست؟

کوروش در اینستاگرام هیچ گونه اطلاعاتی از زندگی شخصی اش منتشر نمی‌ کند اما کم و بیش عکس‌ هایی را از خود و دوستانش منتشر می‌ کند که این نشان از ارتباط بسیار صمیمی او با آن ها دارد. اما تا کنون عکس بسیار دقیق و مشخصی از دوست دختر و روابط شخصی و عاطفی او منتشر نشده است. اما باید بگوییم که دوست دختر سابق او هلیا است؛ که عکس‌ های زیادی از او در اینستاگرام منتشر شده است اما شایعه شده که بعد از خیانت کوروش آن دو از هم جدا شدند و دیگر رابطه فعلی کوروش مشخص نشده است.

درآمد Koorosh وانتونز چقدر است؟

کوروش وانتونز هم اکنون با انتشار آهنگ های خود در یوتیوب به کسب درآمد می پردازد و هم اکنون کانال یوتیوبی بسیار فعالی دارد و افراد زیادی او را در یوتیوب سابسکرایب می‌ کنند و به همین دلیل درآمد او روز به روز در حال افزایش می باشد.

برترین آهنگ های کوروش وانتونز کدامند؟

در این قسمت قصد داریم بهترین آهنگ های کوروش وانتونز را معرفی نماییم و سه اثر از آثار او که بسیار مورد توجه قرار گرفته است را برایتان نام ببریم. احتمالا شما نیز از جمله طرفداران این خواننده می باشید و قصد دارید که او را دنبال کنید و چند نمونه از آهنگ های او را بشنوید. پس پیشنهاد می کنیم که در ادامه همراه ما باشید.

پس من چی

آهنگ پس من چی کوروش وانتونز یکی از آهنگ های بسیار پرطرفدار این گروه است که متن و آهنگسازی آن بسیار مورد توجه قرار گرفته است و کوروش این آهنگ را در یکشنبه چهارم بهمن ماه سال ۱۳۹۴ تولید نموده است. این آهنگ زمانی که انتشار پیدا کرد، طرفداران آن بسیار از این آهنگ حمایت نمودند.

یبارم من

این آهنگ در چهاردهم خرداد ماه سال ۱۳۹۸ منتشر شده است که در میان آهنگ های این خواننده به نسبت قدیمی به شمار می رود. این آهنگ یکی از آهنگ های کوروش است که متن آهنگ سازی بسیار زیبا و قابل توجهی دارد و مطمئناً احساس خوبی با شنیدن آن درونتان به وجود خواهد آمد.

بهش بگید

آهنگ بهش بگید یکی از اهنگ های به نسبت قدیمی این خواننده می باشد که در حدود یک سال پیش منتشر شده است. کوروش و خلسه با همکاری همدیگر این آهنگ را منتشر نموده است و آن را در تاریخ پنجم شهریور ماه ۱۳۹۲ منتشر نموده است. پیشنهاد می کنیم که این آهنگ را از گوگل و یا کانال های دانلود آهنگ تلگرام دانلود نمایید.

مصاحبه با Koorosh وانتونز

مصاحبه با Koorosh وانتونز

برای آن که بتوانید مصاحبه کوروش گروه وانتونز را مشاهده نمایید، بهتر است که به آپارات و یوتیوب مراجعه نمایید و مصاحبه ای که با کوروش وانتونز به انجام رسیده است مشاهده نمایید. کوروش از جمله سلبریتی هایی است که هم اکنون در کشور ترکیه ساکن شده است و مصاحبه‌ های او در اینستاگرام نیز قابل دسترس می باشد.

حواشی Koorosh وانتونز در رابطه با چه موضوعاتی است؟

در ویکی پدیا آمده است که کوروش بعد از آنکه گروه زدبازی از هم پاشیده شد و از این گروه جدا شد، تصمیم گرفت که با گروه وانتونز فعالیت خود را ادامه بدهد. به همین خاطر تصمیم گرفت که آلبومی را به صورت مشترک منتشر نماید و با چند خواننده بسیار معروف همکاری نماید. بعد از آن او با بسیاری از خواننده های این گروه مانند خلسه و بهزاد لیتو دچار مشکل شد زیرا این دو خواننده تصمیم گرفتند که در تیرماه سال ۱۳۹۸ با این گروه فعالیت نمایند؛ اما کوروش را بسیار مورد انتقاد و توهین خود قرار دادند و این باعث شد که کوروش بسیار ناراحت شود و با خلسه و بهزاد لیتو مشکلات شخصی پیدا کنند. با وجود تمام این مشکلات، گروه وانتونز، بعد از تیرماه سال ۹۸ فعالیت‌ های خود را ادامه دادند و هم اکنون نیز خوانندگانی مانند بهزاد لیتو و کوروش و خلسه آثاری را با یکدیگر منتشر نمودند؛ اما باید بگوییم که حواشی گروه وانتونز به اینجا ختم نشد بلکه آن ها بعد از آن تصمیم گرفتند که موزیک ویدیو منتشر کنند. اما مشخص شد که یکی از این اعضا این موزیک ویدیو را از این گروه دزدیده است.

آهنگ کوروش وانتونز و هلیا چیست؟

کانال کوروش وانتونز آهنگ کوروش وانتونز آل استار و یا آهنگ کوروش وانتونز هیاهو را منتشر کرده است. کوروش آهنگ جدید خود را بعد از آن که به هلیا دوست دخترش خیانت کرد منتشر نمود؛ بسیاری از افراد گمان کردند که آن ها دوباره قصد دارند که به یکدیگر برگردند. اما ماجرا این بود که بعد از خیانت کوروش وانتونز به هلیا دیگر آن دو رابطه خود را برای همیشه به اتمام رساندند.

دانلود آهنگ های کوروش وانتونز

دانلود آهنگ های کوروش وانتونز

دانلود آهنگ جدید کوروش وانتونز از طریق گوگل در کانال های تلگرامی امکان پذیر می باشد؛ شما می توانید برای دانلود و دریافت این آهنگ ها به گوگل و سایت های دانلود آهنگ رسمی مراجعه نمایید. به این صورت بدون هیچ مشکلی آهنگ های این گروه بسیار موفق را دانلود کنید.

ویدیو های Koorosh وانتونز

موزیک ویدیو های کوروش گروه وانتونز در کنار خلسه و بهزاد لیتو ساخته و تولید شده است و کارگردانی ویدیو های این گروه بر عهده خود این گروه است و با موفقیت بسیار زیادی موزیک ویدیو خود را به مرحله پخش می رسانند.

کانال تلگرام کوروش وانتونز

پیج کوروش وانتونز و کانال تلگرامی او از جمله راه های ارتباطی با این خواننده می باشد. آهنگ کوروش وانتونز اون منو خواست از جمله آهنگ های این خواننده می باشد که احساس بسیار خوبی را به شنوندگان منتقل می‌ کند. به قدری فعالیت‌ های این خواننده مورد توجه قرار گرفته است که تعداد فالوئر های او نه تنها در اینستاگرام بلکه در کانال تلگرامی او بسیار زیاد شده است. او معتقد است به این دلیل موفق شده است چون فعالیت حرفه‌ ای خود را از دوران کودکی آغاز نموده است و هم اکنون بسیاری از نکات حرفه‌ ای را می داند و تجربیات بسیار زیادی را به دست آورده است.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. کوروش وانتونز کیست؟

  کوروش یکی از خوانندگان حال حاضر می باشد که در گروه رپ در حال فعالیت می باشند و افراد زیادی هستند که از او حمایت می‌ کنند و این خواننده را مورد علاقه خود می‌ دانند.

 2. کوروش وانتونز در اینستاگرام چه تعداد فالوور دارد؟

  کوروش هم اکنون در اینستاگرام فعالیت می‌ کند و عکس ها و کلیپ هایی را از خود منتشر می کند. او هم اکنون بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر فالوور دارد.

 3. کوروش وانتونز در چه گروهی فعالیت می کند؟

  کوروش هم اکنون در گروه وانتونز در حال فعالیت می باشد.

 4. دوست دختر کوروش وانتونز کیست؟

  هلیا دوست دختر سابق کوروش می باشد که به خاطر خیانت کوروش رابطه آن ها به پایان رسیده و آن ها هم اکنون دیگر رابطه ای با هم ندارند.

منبع: spamato.net

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *